Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
4.6kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

Shkopinj dhe levë, vëllezërit dhunojnë xhaxhain 63-vjeçar në Skrapar, pulat e tij hynë në tokat…(E PLOTË)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarja e rëndë është shënuar në Skrapar, ku dy vëllezër kanë dhunuar me sende të forta xhaxhain e tyre 63-vjeçar.

Bëhet me dije se në pranga kanë rënë shtetasit Alabano Isufi 32 vjeç dhe Elisado Isufi 30 vjeç. Personat në fjalë në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë goditur me leva dhe shkopinj bejzbolli xhaxhain e tyre 63-vjeçarin P.I.

63-vjeçari ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. Mësohet se sherri ka nisur pasi pulat kishin hyrë në tokën e vëllezërve Isufi.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img