Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
2.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
39 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
38 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Shkon për të gjuajtur derra, gjuetari gjendet i vdekur në rrethana misterioze

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a98ebb1b1808525ef9acf62c56d1656e

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Paggaio të Greqisë, ku një gjuetar është gjendur në pyll i vrarë në rrethana misterioze.

Mediat fqinje bëjnë me dije se burri 54-vjeçar kishte shkuar për të gjuajtur derra të egër, por aksidentalisht ka vrarë veten.

Ngjarja ka ndodhur në një zonë malore në Hortokopi, ku mendohet se ai me çifte në krah të mbushur, ka rrëshqitur dhe ka vrarë veten.

Më shumë

spot_img
spot_img