Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0.5kmh
90 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Shkon në 43 numri i të plagosurve nga tërmeti në Tiranë, shumica nën 18 vjeç

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

986c8cc0bc6c32704972166aba788326

Pas lëkundjeve të fuqishme të dy tërmeteve të njëpasnjëshme rreth orës 16:04 në Tiranë, raportohet se numri i të plagosurve ka shkuar në 43.

Mësohet se nga të lënduarit shumica janë nën moshën 18 vjeç dhe ka persona që kanë plagë në kokë, në trup dhe në gjymtyrë. Shumica e tyre janë dërguar në Spitalin e Traumës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img