Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
93 %
0.5kmh
75 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Shkollat në KAOS të hënën, bllokohet trafiku për shkak të grevës: Merrni masa

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

E hëna pritet të jetë një ditë e ngarkuar e plot stres për prindërit dhe fëmijët e tyre që përdorin transportin e furgonave për të shkuar në shkollë.

Shkak është greva e parashikuar të zhvillohet ditën e hënë nga shoferët e furgonave pas disa rregullave shtesë të vendosur nga Bashkia Tiranë, një prej të cilëve ngjyra e detyrueshme e furgonëve që duhet të jetë e verdhë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img