Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
4.6kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

“Shkoi ti kërkonte falje”, avokati i Cllevios tregon gjendjen e tij: Është i rënduar nga keqtrajtimet

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kleviol Ahmeti apo i njohur ndryshe si Cllevio, gjatë ditëve të fundit ka qenë kryefjala e mediave pas sherrit të bijshëm me reperin Noizy.

Teksa Cllevio ndodhet në burg, pasi theu masën arrest shtëpie dhe shkoi te lokali i Noizyt, avokati ka treguar deklaratën e reperit.

Ai u shpreh se Cllevio shkoi te Noizy për t’i kërkuar falje në lidhje me sharjet dhe ofendimet që ai kishte bërë kundrejt reperit, mirëpo ata menjëherë e goditën.

“Duke u kthyer, sipas atyre bisedave, sepse ne nuk kemi një fakt të mirëfilltë, ai ka kaluar aty dhe për t’i kërkuar falje lidhur me një sharje që i ka bërë… Në atë moment, ata nuk kanë pretenduar fare, mezi kanë pritur dhe e kanë goditur”, u shpreh avokati.

Ndër tjera, avokati tregoi se Cllevio është i rënduar nga keqtrajtimi në burg

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img