Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
66 %
3.1kmh
90 %
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
13 °
Hën
11 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Shkoi të verifikojë firmat, PD i përgjigjet Agron Shehajt: Show mediatik! Ai nuk njeh bazën e partisë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Partia Demokratike, përkatësisht Degët 5 dhe 7 në Tiranë kanë reaguar njëzëri pas nismës së Agron Shehajt për të verifikuar disa prej firmave të delegatëve që ndodhen në zyrën e Edi Palokës.

PD thotë se Shehaj dështoi t’i verifikojë firmat pasi “ai nuk e njeh bazën e partisë dhe nuk e respekton atë”. Në reagim thuhet se “show” i Shehajt konfirmon se interesi i tij i vetëm është “protagonizmi personal”.

DEKLARATË E PERBASHKËT E DEGËVE 5 DHE 7 TË PARTISË DEMOKRATIKE TIRANË:

Show mediatik i Agron Shehajt me demokratët konfirmoi se interesi i tij i vetëm është protagonizmi personal. Agron Shehaj dështoi të verifikojë firmat e demokratëve, sepse ai as nuk e njeh bazën e partisë, as nuk e respekton atë. Si drejtues politik i degëve 5 dhe 7 në Tiranë, Agron Shehaj nuk ka bërë asnjë takim me demokratët që prej ditës që u zgjodh deputet.

PD në degën 5 dhe 7 në Tiranë e kudo ka vendosmërinë për të mos lënë demokratët në baltë dhe të mos lejojë nëpërkëmbjen e dinjitetit të tyre. Ne jemi në krah të demokratëve dhe interesit të Shqipërisë, me misionin e vetëm për rrëzimon e regjimit të Edi Ramës dhe rikthimin e PD në pushtet.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img