Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Shkoi për të parë Dua Lipën në “Sunny Hill”, shqiptares i vjedhin çantën plot me euro

Shkruar nga Newsbomb
Shkoi për të parë Dua Lipën në “Sunny

Në festivalin e “Sunny Hill” i cili u mbajt disa ditë në parkun e Gërmisë, ku të rinjtë nga Kosova e diaspora shijuan muzikën e dhjetra këngëtarëve, është shoqëruar edhe me incidente.

Mësohet se një 29 vjeçare ka njoftuar policinë pasi dikush i vodhi pasaportën, telefonin dhe qindra euro, teksa ishte duke qëndruar në festival.

Ajo ka deklaruar se nuk ka dyshime te askush pasi ka qenë në mes të turmës dhe është vështirë për t’u identifikuar dikush.

Si rezultat i denoncimit, pas marrjes në pyetje të viktimës, Prokurori i Shtetit ka cilësuar rastin si “vjedhje” dhe kanë nisur hetimet.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese