Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
74 %
1kmh
0 %
Mër
6 °
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Shkoi për mesazh, 23-vjeçarja dhunohet seksualisht nga shqiptari në Greqi

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një tmerr ka përjetuar një 23-vjeçare greke, e cila kishte shkuar në një sallon bukurie për të kryer një mesazh dhe për pak relaks.

E reja nuk e dinte se koha që duhet të ishte për relaks do të kthehej në një makth për të. Mediat greke shkruiajnë se vazja në salon është dhunuar seksualisht nga masazhatori shqiptar.

Vajza ishte gjysmë e zhveshur dhe në vend që të shijonte masazhin, masazhatori ia ka tërhequr me dhunë të brendshmet dhe kur viktima i tha të ndalonte, ai jo vetëm që nuk e respektoi, por shkoi aq larg sa vendosi gishtat në organet e saj gjenitale.

Vajza raportoi ngjarjen e tmerrshme në Departamentin e Sigurisë së Smirnës së Reme rezultat se pak orë më pas masazhisti 53-vjeçar u arrestua në zonën e Alimosit.

Më shumë


spot_img

spot_img