Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
2.1kmh
40 %
Mar
25 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
E martë, 9 Gusht, 2022
spot_img

Shkoi në spital me krahun e dëmtuar dhe tha se u rrëzua, Policia i gjen kapuç, doreza e varre hekuri 22 vjeçarit nga Elbasani   

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 22 vjeçar nga Elbasani ka shkuar në spital me ambulancë, pas mesnatës, me dëmtime në krah dhe pas ndihmës së parë mjekësore është nisur drejt Tiranës.

I riu ka thënë se është dëmtuar në krah, si pasojë e rrëzimit, por gjatë kontrollit në makinën e tij policia ka gjetur një kapuç, një palë doreza, një matrapik dhe një varré hekuri, cka bie ndesh me deklaratën e tij.

albsig

Elbasan/Informacione paraprake:

Më datë 26.06.2022, rreth orës 02:30, ka shkuar me ambulancë, në spitalin e Elbasanit, i dëmtuar në krah, shtetasi D. K., 22 vjeç, banues në lagjen “Teqe”, Peqin, i cili ka deklaruar se është dëmtuar në krah si pasojë e rrëzimit.

Gjatë kontrollit që shërbimet e Policisë kanë ushtruar në automjetin e 22-vjeçarit, u gjetën një kapuç, një palë doreza, një matrapik dhe një varré hekuri, pajisje të cilat dyshohet se ky shtetas i përdorte për të kryer vjedhje.

Shtetasi D. K. është transportuar për ndihmë mjekësore, në spitalin e Tiranës jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor, nën drejtimin e Prokurorisë, vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes, për përcaktimin e shkakut dhe se me çfarë është dëmtuar në krah, 22-vjeçari.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img