Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
57 %
3.1kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Shkoi me vonesë në Kavajë, Berisha zbulon arsyen dhe kërcënon Ramën: Me skuthin e tij më bllokoi rrugën

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

“Foltorja” e Sali Berishës ditën e sotme në Kavajë nuk filloi në orarin e  paracaktuar më herët. Ish-kryeministri mbërriti në Kavajë afro 40 minuta me vonesë pasi sipas tij me urdhër të kryeministrit Rama i kishin bllokuar rrugën.

Nga “Foltorja” e Kavajës, Berisha i bër thirrje kryeministrit që të heqë dorë nga këto akte të ulta, ose në të kundërt do të detyrohet të ngujohet në shtëpinë e tij në Surrel dhe nuk do të mundet të shkojë dot as në zyrë.

 “ Kam ardhur me vonesë sepse Edi Rama me skuthin e tij të familjes zjgodhi të më bllokojë rrugën për të më vonuar. Për të më vonuar ardhjen këtu, por unë nga kjo platofrmë dhe para jush do ti them hiq dorë nga këto akte të ulta se në mënyrë apsolute do të ngujohesh në Surrel dhe nuk do të zbresësh në zyrën tënde derisa të vendosim ne”, tha Berisha.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img