Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
29 %
4.6kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Shkoi me të ëmën për të kërkuar ndihmë, hoxha e fut në dhomë dhe përdhunon vajzën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fushë Kosovë, ku një person është arrestuar pasi dyshohet se ka përdhunuar një vajzë.

Sipas mediave kosovare autori, i cili ka rënë në prangat e policisë është hoxha e këtij qyteti.

Nga informacionet paraprake hoxha fillimisht e ka lënë nënën e viktimës të presë, ndërsa viktimën e ka futur në një dhomë tjetër, ku më pas e ka dhunuar.

 “Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti dyshohet se ka kryer veprën penale dhunim ndaj viktimës femër kosovare. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje”, – thuhet në njoftimin e policisë së Kosovës

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img