Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

“Shko me këtë sheikun arab se do të mbulojë me lekë”, ish miss-i gjuan me shpulla gazetarin pas ofertës absurde: Qënke rrot k**i ti

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a7ecdd14b22a1fec6ad7081c6f4bcf6f

Një kamera e fshehtë e realizuar nga Ora News, për ish miss-in Silvana Bushat.

Gazetari Ronaldo Sharka që i ka bërë kamerën e fshehtë këngëtares, ka zhvilluar një takim me Silvanën me preteksin se e ka lënë punën në kanalin ku punonte, dhe se do të krijonte media online në bashkëpunim me një sheik arab.

Gazetari i ka thënë ish-missit që të bëhet eskortë, për të shkuar më sheikun pasi të dy ata do të mbulohem me para nëse Silvana pranon.

Po pas kësaj oferte Silvana ka shpërthyer në sharje dhe dhunë fizike ndaj këngëtarit.

Pjesë nga debati:

Gazetari: Më në fund od të bëj median time online

Silavana: Kushedi sa e paske rrogën ti që po e hap vetë

Gazetari: Kam një ortak sheik arab, se nuk ebëj dot vetëm, ai ka shumë lekë. Hajde punë me ne, ne na duhet një bashkëpuntore për mendime.

Silvana: Për mua është e pamundur.

Gazetari: Zemra ime dil me këtë njeriun se do të ndryshojë jeta, dhe ste duhet as burri asigjë. Bëhu partnerja e këtij dhe mund të keshë çfarë të do qefi.

Silvana: Ti je rrotë k*ari mashkull, dhe me vjen keq që të kam mik.

Gazetari: Nuk do ta dijë asnjë fshihja burrit.

Video nga oranews: 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img