Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Shkëputet nga mali shkëmbi në aksin Kukës-Shishtavec, rrezikon jetën e udhëtarëve

spot_img

Lajme të ngjashëm

9ff5a6dda50e7008abf35aaa9ab0bd3f

Moti i keq dhe rreshjet e dendura të shiut kanë shkaktuar shkëputjen nga mali të një shkëmbi në aksin Kukës-Shishtavec.

Shkëmbi rrezikon të bjerë në rrugë edhe në aksin Ura e Zapodit-Shistavec, duke rrezikuar përdoruesit e kësaj rruge.

Ndërkaq, pritet ndërhyrja e autoriteteve përkatëse për heqjen e tij.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img