Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
51 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
36 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Shkëputet fasada e një pallati të dëmtuar, Audi “bëhet copë”, kalimtari shpëton për mrekulli (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Fasada e një pallati të dëmtuar nga tërmeti në Durrës, është shkëputur ditën e sotme, duke shkaktuar dëme të shumta materiale.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.5 të qytetit bregdetar, zonë e cila ka shumë pallate të dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit.

Shkëputja e fasadës dëmtoi një mjet të parkuar, aty pranë objektit, ndërsa fatmirësisht ka shpëtuar një qytetar i cili po kalonte aty në atë moment.

Ndonëse ka kaluar rreth 1 vit e gjysëm nga tërmeti tragjik, në qytetin e Durrësit ka ende pallate dhe shtëpi të dëmtuara, të cila përbëjnë rrezik për qytetarët që lëvizin çdo ditë pranë tyre.

Më shumë

spot_img
spot_img