Tirana
broken clouds
24 ° C
24 °
24 °
35 %
4.1kmh
75 %
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

“Shkëndijat” nuk janë shuar, Naimi i tregon të gjitha, zbulon se cila ngjyrë e të brendshmeve i pëlqen te Mihrija

spot_img

Lajme të ngjashëm

Naim Abazi dhe Mihrije Braha janë  një ndër çiftet më të komentuar nga mediat rozë  të cilët I kanë rezistuar viteve në skenë.

Ata kanë më shumë se 20 vite martesë por në çdo dalje të tyren tregojnë se dashuria për njëri-tjetrin është si në ditët e para.

Mirëpo, të gjthë e dinë aty ku ka dashuri, dhe tërheqja seksuale nuk shuhet. Së fundmi në një intervistë Naimi është pyetur se cila ngjyrë e të brendshmeve të Mihrijes i pëlqen atij më se shumti.

“Ngjyra e lëkurës, a e dinë që mos me pas hiç”, ka thënë ai.

Ndonëse vitet i rëndojnë mbi supe theksojmë se Mihrija është një ndër femrat më tërheqëse të showbizit shqiptar.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img