Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
4.1kmh
75 %
Pre
26 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Shkëmbim zjarri, vriten 2 agresorët, plagosen 5 policë

spot_img

Lajme të ngjashëm

679b0ceddb612e26c419edae1b248201

Pesë oficerë policie kanë mbetur të plagosur në Teksas të SHBA-ve dhe dy agresorët kanë vdekur gjatë një përplasjeje me armë.

Dhjetëra policë ndërhynë në një ndërtesë në të cilën dyshohej se bëhej trafik droge dhe sapo është shpërthyer dera e hyrjes, nga brenda godinës kanë filluan të shtënat me armë.

Policia njoftoi më pas se dy agresorët janë vrarë. Agjentët e plagosur të policisë janë shtruar në Memorial Hermann-Texas Medical Center në Houston. Dy prej tyre në gjendje të rëndë janë transportuar me helikopter.

skynews-houston-shooting_4560559.jpg

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img