Tirana
few clouds
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
32 %
3.1kmh
20 %
Sht
34 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
38 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

Shkëmbim zjarri në Spanjë, tre të vdekur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shkëmbim zjarri është regjistruar në lindje të Spanjës. Për pasojë kanë mbetur të vdekur tre persona, ku dy prej të cilëve mësohet të kenë qenë roja.

“Shkëmbimi i zjarrit ndodhi në një banesë të izoluar në provincën rurale të Teruel dhe ka shkaktuar vdekjen e të paktën dy rojave civile dhe një personi tjetër”,- theksoi një zëdhënës i nënprefekturës.

albsig

spring

Autoritetet nuk kanë konfirmuar asnjë të arrestuar, ndërkohë që operacioni policor po vazhdon në fshatrat e Andorras dhe Albalate del Arzobispo, rreth 350 kilometra në lindje të Madridit, raporton atsh.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img