Tirana
few clouds
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
32 %
3.1kmh
20 %
Sht
34 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
38 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

Vrasje me armë zjarri në Durrës, humb jetën drejtuesi i mjetit dhe pasagjeri

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot rreth orës 16:00 në qytetin bregdetar të Durrësit.

albsig

spring

Mësohet se ka pasur një shkëmbim zjarri mes disa personave, ku fatkeqësisht kanë humbur jetën dy prej tyre, por mendohet edhe për një të tretë të pajetë. Ngjarja ka ndodhur te ‘tregu i makinave’ në zonën e Nishtullës në Durrës, tregu më i madh i automjeteve të përdorura në Shqipëri.

Ende nuk bëhen me dije shkaqet e kësaj ngjarjeje, ndërkohë që pritet një njoftim zyrtar nga policia, e cila ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e saj, ndërkohë që janë ngritur postblloqe në zonat afër Durrësit. 

Paraprakisht nga burime në terren mësohet se është qëlluar drejt një makine tip volswagen golf, ku ka mbetur i vrarë drejtuesi i saj dhe pasagjeri, identitetet e të cilëve ende nuk bëhen me dije, por mendohet se janë të afërm (kushërinj). 

Kujtojmë që pak më parë dy persona humbën jetën në fshatin Lalm Lukaj të Lezhës. 

Lexo edhe: Detaje nga ngjarja MISTERIOZE me 2 të vdekur në Lezhë, një prej viktimave është rapsodi i njohur (EMRI)

Lexo edhe: Publikohen fotot, ish-deputeti në dreka e darka me rapsodin e njohur që u gjet i vrarë sot në Lezhë

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img