Tirana
scattered clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
0.5kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
27 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Shkëmbi masiv bie dhe zë poshtë mjetin, humbin jetën 3 pasagjerët, shpëton mrekullisht shoferi (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shofer në Pakistan i ka shpëtuar vdekjes pasi një shkëmb masiv rrëshkiti, duke zënë poshtë mjetin me të cilin po udhëtonte

Daily Mail raporton se Rashid Iqbal, 46 vjeç, ishte duke udhëtuar me tre pasagjerë me makinën e tij të re kur një shkëmb masiv rrëshkiti papritmas, duke shtypur makinën e si pasojë mbetën të vrarë tre shokët e tij.

Rrëshqitja e dheut ndodhi në qytetin Dhirkot në rajonin jugor të Pakistanit, Azad Kashmir.

Banorët e zonës ndërhynë për të ndihmuar dhe thyen xhamat e makinës me çekan me shpresën për të shpëtuar ndonjë të mbijetuar.

Pasi banorët pikasën shoferin që ishte ende gjallë, ata thyen derën e shtypur të makinës me sëpatë, duke e shpëtuar atë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img