Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
22 °
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Shkëmbeu puthje pasionante me sekretaren milionere, pendohet ministri britanik: Kam shkelur masat e distancimit fizik

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministri i Shëndetësisë Matt Hancock në Britaninë e Madhe u përfshi në një skandal seksual, ku është kapur nga kamerat duke shkëmbyer puthje pasionante me sekretaren e tij, Gina Coladangelo.

Pas publikimit të këtij skandali, ka ardhur dhe reagimi i ministrit britanik, i cili shprehet se ndihet i penduar dhe se ka shkelur masat e distancimit social në kohë pandemie.

“Unë pranoj që kam shkelur udhëzimet për distancimin social për këto rrethana. I kam zhgënjyer njerëzit, jam shumë i penduar.Mbetem i përqendruar në objektivin për të nxjerrë vendin nga kjo pandemi dhe do të isha mirënjohës për privatësinë e familjes time dhe timen, në këtë çështje personale”, ka thënë ministri Hancock.

Por kush është Gina Coladangelo?

Coladangelo njihet si një grua tepër e pasur dhe është krahu i djathtë i ministrit Hancock.

Ajo është drejtoreshë në fushën e komunikimeve në firmën e modës “Oliver Bonas”, e themeluar nga bashkëshorti i saj.

Biznesmenia është nënë e tre fëmijëve dhe jeton me bashkëshortin e saj në Londër. Coladangelo ka studiuar për politikë, filozofi dhe ekonomi (PPE) në Oksford mes viteve 1995 dhe 1998.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img