Shkëlzeni pranon që e 'tradhtoi' Armina Mevlani, publikohen mesazhet (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:22 03-05-2019 Shkëlzeni pranon që e 'tradhtoi' Armina Mevlani, publikohen mesazhet (FOTOT)

Shkëlzen Berisha dhe Armina Mevlani janë ndër çiftet më të komentuar. Ata marrin shpesh vëmendjen e shtypit rozë.

Ndërkohë, Armina për shkak të profesionit të saj është shumë aktive në rrjetet sociale. Vazhdimisht ajo publikon momente nga përditshmëria e saj.

Ndërsa, pak më parë, ajo është ankuar publikisht për partnerin e saj, pasi ai e 'tradhëton' kur bëhet fjalë për të parë filma në “Netflix”. Megjithëse ata planifikojnë t’i shohin së bashku, Shkëlzeni është ai që i sheh vetëm filmat.

“Sipas një sondazhi, 46% e çifteve bëjnë pjesë në “tradhtinë e Netflix”, pasi shohin “Netflix” pa partnerin e tyre, megjithëse kishin rënë dakort të shihnin së bashku.”- janë fjalët në postimin ku Armina shkruan: “Ke diçka për të thënë për këtë?”, ndrësa ka etiketuar Shkëlzenin.

Ky i fundit i ka kthyer përgjigje duke e pranuar fajin.

“Ok të paktën e pranon.”- shkroi Armina krahas bisedës së tyre, të cilën e ka publikuar në Instastory.

llalaaaaa.jpg

lallaaal.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010155916213989
array(1) { ["section"]=> string(78) "shkelzeni-pranon-qe-e-tradhtoi-armina-mevlani-publikohen-mesazhet-fotot-162805" }