Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
1kmh
75 %
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

Shkëlzen Berisha shpërndan albumin fotografik të dasmës me Arminën

spot_img

Lajme të ngjashëm

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha i dhanë fund beqarisë dy ditë më parë.

Ata i thanë “Po” njëri-tjetrit në një festë spektakolare në periferi të Tiranës, në shoqërinë e miqve dhe njerëzve më të afërt. Gjatë ceremonisë Armina shkëlqeu me fustanet që kishte zgjedhur për ditën e saj më speciale.

Mbrëmjen e sotme, si rrallë herë Shkëlzeni ka publikuar në rrjetet sociale, disa foto nga ceremonia e dasmës, e cila u bë kryefjalë e medieve rozë. Në këto foto  të postuara nga Shkëlzeni, padyshim nuk kanë munguar komentet dhe pëlqimet e shumta.

Më shumë
spot_img
spot_img