Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
23 °
Die
23 °
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Shkëlzen Berisha nxjerr Bashën si kloun dhe tallet keq me të: Nuk kam humbur asnjë garë në jetën time

spot_img

Lajme të ngjashëm

Shkëlzen Berisha djali i issh-kryeministrit Sali Berisha tallet me kreun e PD, Lulzim Basha pas një deklarate që bërë ai pak më parë.

Shëlzeni poston një foto ku e paraqet Bashën si një kloun, teksa mbi të shkruhet “Nuk kam humbur asnjëherë asnjë garë në jetën time”.

Pak më parë në një deklaratë për zgjedhjet Basha tha se asnjëherë nuk kishte humbur asnjë garë, por që është përballur me masakra zgjedhore.

“Unë nuk kam humbur asnjë garë në jetën time. Po jam përballur me masakra zgjedhore, por s’kam humbur asnjë garë në jetën time. Por për këtë do të kemi kohë të flasim”, tha Basha.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img