Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
28 %
1.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Shkëlzen Berisha jep “super lajmin” për bunkerin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha, thotë se asnjë nga ata persona që kanë shkatërruar bunkerin duke i vënë zjarrin dhe më pas duke tentuar ta rrëzojnë duke e goditur me skela hekuri, nuk duhet të shqetësohen.

Sipas tij, ajo që duhet të shqetësohet është qeveria, pasi bunkeri është një ndërtim pa leje. Ja çfarë shkruan ai që e cilëson super-lajm:

“Superlajm – Prokuroria do hetojë qeverinë. Po lexoj në disa media që prokuroria ka filluar hetimet për shkatërrimin e bunkerit. Mos u shqetësoni ky është problem vetëm për qeverinë, pasi bunkeri ka qenë PA LEJE. Ndërtim pa leje në mes të Tiranës”.

Më shumë

spot_img