Shkëlzen Berisha jep "super lajmin" për bunkerin

Publikuar tek: politike, më 21:24 08-12-2015 Shkëlzen Berisha jep

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha, thotë se asnjë nga ata persona që kanë shkatërruar bunkerin duke i vënë zjarrin dhe më pas duke tentuar ta rrëzojnë duke e goditur me skela hekuri, nuk duhet të shqetësohen.

Sipas tij, ajo që duhet të shqetësohet është qeveria, pasi bunkeri është një ndërtim pa leje. Ja çfarë shkruan ai që e cilëson super-lajm:

“Superlajm - Prokuroria do hetojë qeverinë. Po lexoj në disa media që prokuroria ka filluar hetimet për shkatërrimin e bunkerit. Mos u shqetësoni ky është problem vetëm për qeverinë, pasi bunkeri ka qenë PA LEJE. Ndërtim pa leje në mes të Tiranës”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011938095092773
array(1) { ["section"]=> string(52) "shkelzen-berisha-jep-super-lajmin-per-bunkerin-27278" }