Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
3.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
21 °
Hën
23 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

Shkëlzen Berisha ironizon Ramën: Në 8 vite kemi vjedhur vetëm 1 arkë me peshk

spot_img

Lajme të ngjashëm

Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, ka ironizuar deklaratën e kryeministrit Rama, i cili kritikoi SPAK se dënuan një zyrtare për një arkë peshk, por ka vonuar dënimin për ata që vranë protestuesit në bulevard në 21 Janar 2011.

“Rama: Ne 8 vjet kemi vjedhur vetem 1 arke me peshq”, shkruan Berisha me ironi.

Kujtojmë se sot Partia Socialsite mbajti Kongresin, ku u morën disa vendime të rëndësishme, siç ishte shkarkimi i të gjithë kryetarëve të degëve dhe zgjedhja e drejtuesve të rinj të Sekretariateve.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img