Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
21 %
2.6kmh
0 %
Enj
21 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Shkëlzen Berisha ironizon letrat e Ramës për Bashën: Nisja dhe me shkrim që të paktën të vlejnë për të…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d34a94ff5f04d24e59ead7fdcc55c316

Gjatë ditës së sotme, kryeministri Rama i dërgoi letrën e gjashtë publike kryedemokratit Basha, ku i tha se kjo është java e fundit e tentativës për dialog që do mbyllet me çeljen e fushatës së PS.

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha, ka reaguar për letrat e Ramës me anë të statusi në ‘Facebook’.

Berisha e ironizon Ramën, duke thënë se letrat t’ja nis Bashës edhe me shkrim që të paktën të vlejnë për diçka.

‘Letrat mos ja nis vetem dixhitale por dhe me shkrim qe te pakten te vlejne per dicka’, shkruan Shkëlzen Berisha.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img