Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
40 %
1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
34 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

Shkëlqeu në sfilatën e Valdrin Sahitit, Elvanës i ndodh incidenti i papritur, “rrëzohet” nga makina

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Personazhet VIP shkëlqyen në sfilitën që organizoi sfilatën nga Kosova, Valdrin Sahiti.

Ndër personazhet që shkëlqyen në këtë mbrëmje është edhe këngëtarja Elvana Gjata, e cila i mahniti të pranishmit, por edhe ndjekësit në rrjetet sociale me pamjen dhe elegancën e saj.

albsig

spring

Këngëtarja pak më parë ka ndarë dhe disa foto në rrjetet sociale. Ajo ka publikuar një foto ku shihet në “Fashion show”  dhe më pas një tjetër ku shihet përtokë.

“Fashion show VS afterparty” shkruan këngëtarja në postimin e saj. Megjithatë, nuk dihet nëse këngëtarja është penguar në të vërtetë  apo thjesht të një shaka.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img