Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
50 %
3.1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
33 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

“Shkëlqen”, Petrit Vasili i “fiksuar” pas aktores italiane, i komenton publikisht (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

24155e32ae82251f0ce1c78b6f185710

Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili  është shumë aktiv në politikë dhe në rrjetet sociale.

Në rrjetet e tij sociale Vasili shpesh komenton çështje të politikës, por nuk lë pas edhe personazhe publike, siç ka ndodhur edhe së fundmi.

Së fundmi aktorja e njohur italiane Sabrina Ferilli ka publikuar një foto duke ngrënë mëngjes, dhe nënkryetari i LSI-së nuk ka kaluar pa lënë një koment.

“Mirëmëngjes,të lumtë dhe shkëlqen!”, shkruan ai në koment.

rytewaa.png

Më shumë

spot_img
spot_img