Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
1kmh
75 %
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

Shkelma dhe grushte, gjyshi shqiptari dhunon mbesën 2-vjeçare, grekët i dalin në mbrojtje

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një episode i rëndë dhune është shënuar në Kretë në Greqi, ku gjyshi shqiptar ka dhunuar mbesën e tij 2-vjeçare brenda pastiçerisë, ndërsa është dashur ndërhyrja e policisë.

Sipas medieve greke, shqiptari e ka dhunuar mbesën me shqelma në grushte në sy të dëshmitarëve të cilët të shokuar nga ngjarja kanë njoftuar policinë.

Fatmirësisht, ndërhyrja e shpejtë e autoriteve greke ka vënë në pranga 50-vjeçarin shqiptar.

Më shumë
spot_img
spot_img