Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
3.1kmh
40 %
Enj
12 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
12 °
E enjte, 2 Dhjetor, 2021
spot_img

Shkelma dhe grushta mes njëra-tjetrës, 5 vajza shqiptare rrihen në mes të karburantit (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

902f64a440711946ac7d8bfc0674c763

Një sherr ka ndodhur mes 5 vajzave gjatë mbrëmjes së djeshme në Fushë-Kosovë.

Mediat kosovare shkruajnë se ato janë fotografuar duke u rrahur me njëra tjetrën.

Zënka ka nisur pranë një karburanti dhe akoma nuk dihet se cila është arsyeja e sherrit mes tyre.

Vajzat janë qëlluar me grushta dhe shkelma mes njëra-tjetrës. Identiteti i tyre nuk është bërë i ditur, ndërsa fotot e tyre janë bërë virale në media.

1.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img