Tirana
overcast clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
3.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

“Shkatërrove familjen për shkak të një k**ve”, Wanda Nara ndahet nga Mauro Icardi? Kjo është bukuroshja që hyri mes çiftit

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Wanda Nara dhe futbollisti Mauro Icardi nuk janë më bashkë, të paktën kështu raportojnë mediat e huaja.

Ka qenë një postim në rrjetet sociale i bukuroshes argjentinase që ka ndezur rrjetin të fillojë thashethemet për një ndarje të mundshme të çiftit. “Ke shkatërruar një familje tjetër për shkak të një kurve”, shkruan Wanda në postimin e saj, ndërkohë që sipas mediave, është 29 vjeçarja argjentinase Eugenia Suarez që ka hyrë mes çiftit.

Pas postimit në rrjetet scoaile, Wanda Nara ka fshirë të gjitha fotot me futbollistin, me të cilin ka dy vajza, Francesca dhe Isabella. Kujtojmë që Wanda Nara ka qënë e martuar më parë me Maxi Lopez, por braktisi familjen që pati me të për t’u lidhur me Mauro Icardin, i cili ishte shoku i ngushtë i Maxi Lopez.

Epo, siç thotë populli, “ç’të mbjellësh, do korrësh”.

Postimi i Wanda Naras:

hg

Eugenia Suarez, 29 vjeçarja që dyshohet se është në lidhje me Mauro Icardin:

Screenshot 5 11
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img