Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Sht
14 °
Die
19 °
Hën
14 °
Mar
12 °
Mër
10 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

Shkatërrohet rrjeti i drogës në Kavalla të Greqisë, pranga 7 shqiptarëve dhe 1 austriaku

Lajme të ngjashëm

Më shumë