Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
17 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Shkatërrohet grupi i trafikantëve, arrestohen me kokainë dhe mijëra euro 2 shqiptarë dhe 2 italianë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

41a6fcee8dd1f37672878e2b3e570669

Shkatërrohet grupi i trafikantëve në Itali.

Mësohet se policia e shtetit fqinj ka vënë në pranga 4 anëtarët e një grupi trafikantësh, mes të cilëve dy ishin shqiptarë.

Mediat italiane raportojnë se të arrestuarit janë të moshave 30 deri 35 vjeç, por emrat e tyre nuk i bëjnë me dije.

Trafikantët të cilët vepronin në provincën Massa Carrara, u kapën me 4 kilogramë kokainë të pastër dhe me mijëra euro.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img