Tirana
mist
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Die
32 °
Hën
35 °
Mar
37 °
Mër
36 °
Enj
34 °
E diel, 26 Qershor, 2022
spot_img

Shkatërrohet grupi i prostitucionit me vajza shqiptare në Itali, u hidhej vaj i nxehtë në trup (DETAJE)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia italiane ka shkatërruar një rrjet prostitucioni me vajza shqiptare. 

albsig

spring

Mësohet se bazën e tyre e kishin në Brianza. Nga 30 personat e arrestuar, shumica prej tyre janë me origjinë shqiptare, të akuzuar për trafik droge, shfrytëzim dhe nxitje prostitucioni.

Çdo vajzë bënte 500 euro nata, rreth 12 mijë euro në muaj, shkruan Il Cittadino. Mjafton të shfrytëzoje 3 vajza për të bërë 40 mijë euro.

Mediat italiane raportojnë se njërës prej vajzave i është hedhur vaj i nxehtë në trup, dhe ka marrë plagë të rënda. Në grupin e arrestuar, kishte dhe vajza rumune. Të gjitha vajzat mashtroheshin me premtimin se do tu gjehej punë në shtetin italian.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img