Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
37 %
5.1kmh
0 %
Die
0 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

Shkatërrohet banda shqiptaro-rumune në Katalonia, kërdinë me vjedhje dhe kokainë – Foto

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë


spot_img

spot_img