Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Shkatërrohet banda shqiptare në Itali, transportonin drogë me qese plehrash

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shtetas shqiptar dhe një Nigerian janë arrestuar nga policia italiane në kuadër të një operacioni anti-droge në Livorno. 

albsig

spring

Shqiptari është shtetasi Vlas Isufaj 37-vjeç, dhe nigeriani Lucky Okonoboh. Policia italiane bën me dije se dy personat e transportonin drogën me qese të zeza plehrash.

Gjatë arrestimit është sekuestruar 6.2 kg marijuanë.

Në 15 janar të këtij muaji, policia italiane arrestoi dhe dy shqiptarë të tjerë të po kësaj bande, përkatësisht shtetasit Mariglen Sheraj dhe Andi Hoxhaj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img