Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
51 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
36 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Shkatërrohet banda e grabitësve që plaçkiste dyqanet në Greqi, mes tyre edhe shqiptarë (EMRAT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia greke ka shkatëruar një bandë hajdutësh, mes tyre edhe shtetas shqiptarë të cilët akuzohen për një serë vjedhjesh të dyqaneve dhe automjeteve në zonën e Atikës.

Operacioni policor filloi më 7 qershor, ndërsa sot mediet greke kanë publikuar fotot e të arrestuarve.

Grupi operonte dhe kryente vjedhje në zonën e Atikës, duke vjedhur automjete, celularë dhe ora të markave të shtrenjta.

Mes të arrestuarve janë një grek, një pakistanez dhe dhe dy tre shtetas shqiptarë të identifikuar si: Besim Martini, Andrea Ademi dhe Bisi Ibro.

Më shumë

spot_img
spot_img