Tirana
mist
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Die
32 °
Hën
35 °
Mar
37 °
Mër
36 °
Enj
34 °
E diel, 26 Qershor, 2022
spot_img

Shkarkohet nga puna mësuesja, fërkonte këmbët te nxënësit…(VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Skandal me një mësuese e cila akuzohet për abuzim seksual të një djali të mitur.

albsig

spring

Në qytetin e Utah në Amerikë një mësuese e re në moshë, është filmuar të ulet në këmbët e një djaloshi të ri dhe të fërkohet pas tij. Videoja u filmua nga një nxënës tjetër i klasës.

Sic është e kuptueshme, djaloshi i ri është kënaqur me aktin e mësueses dhe pasi videoja u postua në internet ajo u shkarkua nga puna dhe madje rrezikon dhe burgim për abuzim të një të mituri.

Ky është rasti i 8-të brenda vitit ku një mësuese akuzohet për abuzimin e një të mituri në Amerikë dhe kjo ka ngritur një shqetësim të madh për stafin e arsimit në Amerikë.

Fundi i bashkëbisedimit Shkruani një mesazh …

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img