Tirana
mist
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Die
32 °
Hën
35 °
Mar
37 °
Mër
36 °
Enj
34 °
E diel, 26 Qershor, 2022
spot_img

Shkarkohet nga detyra Prokurori i Prokurorisë së Korçës (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Shkarkohet nga detyra prokurori i Prokurorisë së Korçës, Elsion Sadiku.

albsig

spring

Vendimi u deklarua paraditen e sotme nga trupa gjyqesore e kryesuar nga Brunilda Bekteshi në Komisionin e Pavarur të Kualifikimit, dhe me anëtarë Lulzim Hamitaj dhe Olsi Komici.

Sadiku ishte i pranishëm në seancë, gjatë kohës që u mor vendimi për shkarkimin e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img