Tirana
few clouds
10.3 ° C
10.3 °
10.3 °
66 %
2kmh
20 %
Enj
19 °
Pre
20 °
Sht
17 °
Die
21 °
Hën
22 °
E enjte, 13 Maj, 2021
spot_img

Shkarkohet nga detyra drejtori i IMT Ardian Halili, akuzon Bashkinë se i ka ndërprerë kontratën (Kush komandohet)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ardian Halili, drejtori i Inspektoriatit të Mbrojtjes së Territorit në Durrës, është shkarkuar nga detyra.

Mësohet se Halili është shkarkuar nga detyra dhe për këtë akuzon Bashkinë e qytetit bregdetar, e cila i ka ndërprerë kontratën e punës. Pas shkarkimit të Halilit, IMT-ja e Durrësit do të drejtohet nga Dorian Mema.

Mema do të jetë drejor i komanduar në këtë detyrë, ndërsa bëhet me dije se Halili është shkarkuar tre javë më parë. Ardian Halili është bashkëshorti i prokurores Rubiana Halili.

Vijon…

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img