Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
90 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Shkarkohet Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Është shkarkuar drejtori i përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu.

Veliu u emërua në këtë post në shkurt të vitit 2018. Që prej asaj kohe, ngjarje të bujshme kriminale kanë ndodhur në vend, por gjithashtu ka patur edhe disa operacione dhe bashkëpunime në nivel ndërkombëtar që kanë rezultuar të suksesshme.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img