Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Shkarkimi i gjithë drejtorëve burra në Shkodër, Vasili: Administrata, shami që Rama e përdor për të fshirë…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Drejtoret ne Shkoder si kastraveca ne duart e shkollepakut!

Drejtoret e Edi Rames hiqen e vihen ose thene ndryshe ngulen e shkulen si kastraveca nga shkollepaku.

albsig

spring

Se jane ata fajtoret qe zgjedh Edi Rama kandidate per faqe te zeze si Valdrin Pjetri.

Drejtoret jane pra thjesht ushqim per midene politike dhe per damllane psikopatike te Edi Rames.

Cfare administrate e pacipe eshte kjo?

Ku e ka pavaresine nga politika?

Po portalet e famshme te punesimit qe pataksen dynjane ku perfunduan?

Apo administrata eshte thjesht zorre qorre e Edi Rames?

Ku jane kriteret e punesimit?

Ku eshte meritokracia?

A eshte zyra e partise apo ligji dhe kriteret qe punesojne njerezit?

Objektivat ne pune dhe sherbimi ndaj qytetareve jane kriteri apo votat e mbledhura?

Ky demagog i shplare qe moçalisht vegjeton si kryeminister qelbi dynjane me propagande per gjoja administraten e ” ndritur” qe do te ngrinte pasi te merrte timonin dhe tepsine.

E pame administraten e diskredituar,te korruptuar e te percudnuar te timonit dhe tepsise se kryeministrit.

Kjo administrate e Edi Rames eshte atje thjesht shami per te fshire hundet dhe gjithshka..tjeter te tij dhe ska asnje lidhje me sherbimin ndaj qytetareve.

Shkodra ishte shembulli me i qarte se si drejtoret shnderrohen ne kastraveca.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img