Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
44 %
1kmh
40 %
Enj
13 °
Pre
11 °
Sht
10 °
Die
7 °
Hën
7 °
E enjte, 2 Shkurt, 2023

Shkarkimet nga televizioni, Enkel Demi ironizon: Jam mbyllur në vetvete se miqtë që kisha i pushuan nga puna

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetari Enkel Demi ka ironizuar largimin e kolegëve të tij në ” AbcNews” nga puna.

E teksa bashkë me moderatoret e tjera të programit të mëngjesit ishte duke folur për horoskopin, Demi pyetet nga gazetarja se përsë gjatë kësaj kohe ka qenë i mbyllur në vetvete dhe si një luan që është në horoskop duhet ti kushtojë më shumë kohë miqve.

Ai tha se nuk ka më miq pasi të gjithë që kishte ja kanë pushuar nga puna prandaj dhe ndihet i mbyllur në vetvete.

Moderatorja: Dhe luanët

Enkel Demi: Luanët…ne të rrimë etëm?

Moderatorja: Duhet tu kushtoni më shumë kohë miqve, keni qenë të mbyllur në vetvete

Enkel Demi: Hiç me, të gjithë miqtë që kisha m’I pushuan nga puna

Moderatorja: Duhet të gjeni kohën për të kaluar më shumë kohë me miqtë.

Enkel Demi: Po unë punoj, ata janë pa punë.

Moderatorja: Pas pune

Enkel Demi: Pas pune, e qartë. E qartë…

Moderatorja: Deri në orën 4.

Ndërkohë kujtojmë se disa ditë më parë moderatori Endri Xhafo tha se emisioni i tij “LOG.” nuk do të transmetohet më dhe është ndërprerë me efekt të menjëhershëm. Arsyeja, tha moderatori, është për shkak të ristrukturimit programor të televizionit Abc News.

Më shumë


spot_img

spot_img