Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
37 %
5.7kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
30 °
Pre
31 °
Sht
30 °
Die
24 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022
spot_img

“Shkalloi fisi”, Arjola Demiri tregon paragjykimet që ka kaluar kur puthi Bujar Asqeriun në filmin “Njerka”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktorja Arjola Demiri, njëherazi konkurrente e Big Brother Vip ka folur për punën e saj si aktore.

Së fundmi, Arjola i ka rrëfyer Einxhelit paragjykimet me të cilat është hasur për shkak të profesionit të saj.

Arjola ka treguar se puthja në filmin “Njerka” me aktorin Bujar Asqeriu është paragjykuar shumë.

“Bëra filmin ‘Njerka’ dhe puthesha me Bujar Asqeriun. Shkalloi farefisi. Edhe mami më thoshte: Ça faji kam unë… Ne jemi shumë të lidhur. I thashë mamit se ky është profesion, ka edhe më keq”, është shprehur ndër të tjera aktorja.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img