Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
36 %
4.6kmh
0 %
Die
34 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Shkaktoi aksidentin tragjik me vdekjen e 4 anëtarëve të familjes Gushi, Igli Madani ishte proceduar më parë për aksident me plagosje, i hetuar edhe për kanabis dhe përleshje fizike

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Igli Madani ishte shoferi i “Audi-t” që shkaktoi aksidentin tragjik në aksin Fier-Vlorë, ku humbën jetën 4 anëtarët e familjes Gushi, mes tyre edhe dy vajzat 9 dhe 14 vjeçe.

22 vjeçari u arrestua nga policia, por nuk është një emër i panjohur për efektivët, pasi gjatë 3 viteve me patent, ai ka marrë 8 gjoba, ku 4 prej tyre kanë qenë për parakalim të gabuar.

2 gjoba i ka për xhamat e zinj, 1 për tejkalim shpejtësie dhe një tjetetër për aksident me plagosje. Çështja e aksidentit me plagosje është pushuar, por Madani është hetuar edhe për kanabis dhe përleshje fizike.

Më shumë

spot_img
spot_img