Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
6.7kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Shkaktoi aksidentin me 3 viktima në Rrogozhinë, policia arreston 37-vjeçarin (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

368fd4b5b2820a7396a775047920c839

Policia ka arrestuar 37-vjeçarin Endrit Lila, i cili shkaktoi aksidentin me 3 viktima në Rrogozhinë.

Nga aksidenti i trefishtë fillimisht humbi jetën në vendin e ngjarjes shoferi Tonin Mëhilli, 59-vjeç, oficer burgjesh, ndërkohë që më vonë vdiq dhe një prej pasagjereve në mjetet e aksidentuara, Merushe Koni 44-vjeç.

Më pas Muharrem Koni 58 vjeç, bashkëshorti i pasagjeres Merushe Koni që u nda nga jeta.

Po ashtu në spital ndodhet edhe një 10-vjeçare, e cila po merr mjekimin e nevojshëm.

Njoftimi i plotë:

Policia ka arrestuar shtetasin E. L., 37 vjeç, pasi ditën e djeshme është përfshirë në një aksident me 2 mjete të tjera.

Si pasojë e aksidentit kanë humbur jetën 2 drejtuesit e mjeteve shtetasit T. M., 59 vjeç dhe B. K., 58 vjeç, si dhe shtetasja R. K., 44 vjeçe., pasagjere në mjetin me drejtues B. K.

Gjithashtu  është dëmtuar dhe një shtetase e mitur 10 vjeçe, e cila ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img