Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
41 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Shitet në ankand makina e rrallë e aktorit të ndjerë Paul Walker, çmimi është marramendës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0d4529ce0194588a6ba934773e9e4b32

Aktori i ndjerë Paul Walker ishte shumë i apasionuar pas shpejtësisë dhe makinave luksoze, e pikërisht shpejtësia e lartë i mori edhe jetën.

Aktori i njohur i “Fast and Furious” la pas një koleksion automjetesh luksoze dhe të rralla.

Mes tyre ishte edhe një BMW M1, paraardhëse e BMW i8, e cila 8 vite pas vdekjes së aktorit u shit në ankand për 500 mijë dollarë.

Walker e kishte blerë makinën në vitin 2011 si pjesë e koleksionit të tij “AE Performance”. Kujtojmë që aktori vdiq në 30 nëntor 2013 pas një aksidenti tragjik në Kaliforni.

Screenshot_11.png

Më shumë

spot_img
spot_img