Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Shit-blerja e votave me Avdylajt, deputeti i PS ‘justifikon’ Dakon: Nuk ka asgjë komprometuese për të

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti i PS Adnor Shameti shprehet se nga audio-përgjimet që janë publikuar në media në lidhje me shit-blerjen e votave në Durrës, nuk sheh asgjë komprometuese për Vangjush Dakon. 

albsig

spring

I ftuar në ‘RepolitiX’, Shameti tha se komunikimi i Dakos me një anga anëtarët e grupit të Avdylajve është më se korrekt për një kryebashkiak.

‘E shikoj si seria e saj, ‘u mbars mali dhe polli një mi’, e cila ka nisur prej dy vitesh. Nuk shikoj asgjë të re. Ka zero mundësi që të ndikojë për shtyrjen e zgjedhjeve. Një dekret i tillë është nul, pasi ne jemi në proces i cili është duke u përmbyllur’, u shpreh Adnor Shameti.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img