Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

Shiste kokainë e kanabis rrugëve të Italisë, arrestohet 20-vjeçari shqiptar

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një i ri shqiptar ka rënë në prrangat e policisë italiane, pasi akuzohet për trafikim të lëndëve narkotike.

Bëhet me dije se në pranga ka rënë një 20-vjeçar shqiptar, i cili shpërndante kokainë dhe kanabis në lagje të ndryshme në Itali. Kanë qenë qytetarët ata që kanë vënë re aktivitetin kriminal dhe më pas kanë njoftua policinë.

Policia e mbajti atë për disa ditë nën vëzhgim derisa e vendosi në pranga. 20-vjeçarit  iu gjetën 18 doza kokainë të paketuara tashmë dhe gati për t’i shitur.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img